Modernizacja boisk sportowych

Modernizacja obiektów sportowych

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu modernizacji boisk sportowych oraz obiektów i infrastruktury rekreacyjnej. Prowadzimy procesy inwestycyjne i budowlane, zapewniając pełne wsparcie na etapie inżynierskim i projektowym. Specjalizujemy się w modernizacji i przebudowach boisk piłkarskich typu orlik, obiektów wielofunkcyjnych, a także placów zabaw i innego rodzaju podobnych obiektów. Podejmujemy współpracę z podmiotami samorządowymi oraz prywatnymi inwestorami, dzieląc się z nimi posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem.

Prace projektowe i wykonawcze

Dzięki zdobytemu na przestrzeni wielu lat doświadczeniu w zakresie realizacji boisk sportowych i obiektów sportowych, jesteśmy w stanie zaproponować opracowanie oraz wykonanie indywidualnych projektów, dostosowanych do potrzeb i wymagań inwestorów. Budując boiska, obiekty wielofunkcyjne i place zabaw uwzględniamy optymalne rozwiązania techniczne, bazując na wysokiej jakości surowcach i materiałach oraz sprawdzonych i niezawodnych technologiach. Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo użytkowania wykonywanych przez nas obiektów.
Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie doradztwa przy modernizacji istniejących obiektów sportowych, boisk piłkarskich i wielofunkcyjnych, kortów tenisowych i placów zabaw. Wsłuchujemy się w przedstawione nam założenia i oczekiwania, starając się stworzyć na tej podstawie projekty modernizacji boisk sportowych spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonywana przez nas praca to nasza pasja, w którą wkładamy pełne zaangażowanie.
Modernizacja boisk sportowych
Modernizacja obiektów sportowych

Jak przebiega modernizacja boisk sportowych?

Każda realizacja jest dla nas na swój sposób inna i stanowi kolejne zawodowe wyzwanie. Podstawą dla podejmowanych przez nas działań jest poznanie zamierzeń i życzeń Klienta, który zgłasza się z potrzebą modernizacji lub przebudowy obiektu sportowego. Znając jego oczekiwania, możemy przystąpić do prac projektowych i inżynierskich, zmierzających do przedstawienia projektu planowanej inwestycji budownictwa sportowego. Po jego akceptacji możliwe jest przejście do etapu wykonawstwa.

Realizując inwestycje budownictwa sportowego szczególną wagę przykładamy do jakości wykonywanych prac oraz zapewnienia możliwie najwyższych standardów bezpieczeństwa użytkowania modernizowanego obiektu. Wykorzystujemy w tym celu posiadane doświadczenie zawodowe, dobierając sprawdzone i niezawodne rozwiązania techniczne oraz wykorzystując jedynie certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia materiały. Zajmujemy się także demontażem i utylizacją zużytych nawierzchni oraz obiektów infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.