Budowa placów zabaw

Budowa placów zabaw i ciągów komunikacyjnych

Jedną z naszych specjalizacji jest budowa placów zabaw, małpich gajów, innych obiektów małej architektury, a także ścieżek rowerowych i dróg dla pieszych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu i konserwacji tego rodzaju obiektów. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami i dostawcami elementów wyposażenia placów zabaw, charakteryzujących się wysoką ergonomią oraz spełniających oczekiwania najmłodszych użytkowników. Wykonywane przez nas place zabaw są trwałe i w pełni bezpieczne – dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i urządzeń, posiadających wymagane atesty i certyfikaty.

Retoping - odnawianie nawierzchni sportowych

Place zabaw to idealne miejsca, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawić się oraz rozwijać swoje umiejętności społeczne i ruchowe. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – od małych placów zabaw lokalizowanych na terenie prywatnych nieruchomości po duże, ogólnodostępne kompleksy zabaw w parkach, przy szkołach i przedszkolach lub na terenie większych osiedli mieszkaniowych. W zależności od wybranych urządzeń, mogą one być przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Zróżnicowane atrakcje pozwalają na rozwijanie kreatywności i wyobraźni u dzieci oraz poprawę ich koordynacji ruchowej.
Realizując tego rodzaju inwestycje warto jednak pamiętać o zapewnieniu bezpieczeństwa użytkowników placów zabaw. Zagwarantuje to wykonanie wszystkich urządzeń z odpowiednich materiałów, a także ich profesjonalny montaż, zgodnie z dokumentacją projektową. Zachowanie wszystkich wymogów stawianych przez projektantów i dostawców urządzeń zapewni dzieciom możliwość zabawy w bezpiecznym i przyjaznym dla nich środowisku.
Budowa placów zabaw

Ścieżki rowerowe i drogi dla pieszych

Poza budową placów zabaw, wykonujemy również funkcjonalne i estetyczne ścieżki rowerowe oraz drogi dla pieszych, a także innych tego rodzaju obiektów. W zależności od oczekiwań i preferencji inwestora służymy również kompleksową pomocą na etapie projektowym, doradzając odpowiednie rozwiązania projektowe. Posiadane przez nas doświadczenie w realizacji tego rodzaju prac przekłada się bezpośrednio na jakość ich wykonania oraz zadowolenie naszych klientów. Wykonane przez nas ścieżki i drogi odznaczają się wysoką trwałością oraz odpornością na działania czynników zewnętrznych.
Świadczymy także usługi związane z naprawą i renowacją tego typu obiektów. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty oraz dopasowania rozwiązań odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom.

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.