Budowa boisk sportowych

Budowa boisk sportowych

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi związane z obsługą inwestycji budownictwa sportowego – budową boisk sportowych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, infrastruktury towarzyszącej oraz innego rodzaju obiektów małej architektury. Zdobywane latami doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość wykonywanych prac oraz pełne bezpieczeństwo w eksploatacji oddanych do użytku obiektów.

Projektowanie i budowa boisk sportowych

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie boisk oraz obiektów sportowych. Zapewniamy pełne wsparcie na etapie koncepcyjnym i projektowym, wykonując wszelkie niezbędne prace inżynieryjne. Pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania techniczne i materiałowe, doradzamy przy wyborze nawierzchni sportowej oraz wyposażenia obiektów. Wsłuchując się w oczekiwania naszych Klientów, staramy się dobierać najlepsze rozwiązania, które spełniać będą wszystkie zamierzone funkcje i zastosowania.
Wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie obiektów rekreacyjnych i sportowych pozwana nam przeprowadzać powierzone prace sprawnie i bez opóźnień, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo wykonywanych boisk i obiektów, wykorzystując jedynie sprawdzone i atestowane rozwiązania techniczne oraz certyfikowane materiały. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz wieloletnią, bezproblemową eksploatację wykonywanych przez nas obiektów.
Budowa boisk sportowych
Montaż sprzętu sportowego

Montaż sprzętu sportowego i infrastruktury towarzyszącej

Poza samą budową boisk sportowych i obiektów rekreacyjnych, zajmujemy się także kompleksowym ich wyposażaniem, montażem oraz modernizacją sprzętu sportowego i infrastruktury towarzyszącej. Bazując na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości nowinek rynkowych, doradzamy przy wyborze zestawów sportowych i rekreacyjnych dostosowanych do wszelakich form aktywności oraz posiadanych środków finansowych. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania techniczne oraz sprzęt sportowy pochodzący od renomowanych producentów.
W ramach powierzonych nam prac wykonujemy pomiary terenowe, montaż i demontaż tulei. Zajmujemy się też dostarczaniem sprzętu sportowego oraz utylizacją zużytych sprzętów oraz elementów infrastruktury towarzyszącej.

Układanie i demontaż nawierzchni sportowych

Uczestnicząc w procesie inwestycyjnym i budowlanym dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu doboru nawierzchni sportowych oraz ich rozkładania i instalowania w wykonywanych obiektach. W zależności od wybranej nawierzchni, wykonujemy prace maszynowe i ręczne, a także instalujemy nawierzchnie sportowe natryskowo. Zajmujemy się także demontażem zniszczonych i wyeksploatowanych nawierzchni, połączonym z ich wywozem i utylizacją.
Wszystkie oferowane przez nas nawierzchnie sportowe spełniają rygorystyczne normy jakościowe i produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie. Korzystamy z materiałów dostarczanych przez renomowanych producentów i dystrybutorów, wyposażających boiska i obiekty sportowe na terenie całej Europy.
Układanie demontaż nawierzchni

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.